| Eu40 a întrebat:

Vreau sa ma ajutati cu parerile voastre, eu doresc sa imi cumpar un LG Optimus L7, am inteles ca este in jur de 900 lei. Am vorbit cu un baiat care ar putea sa imi aduca un Iphone 4 din Germania cam la acelasi pret. si acum nu prea stiu ce sa aleg, m-am uitat pe cateva site-uri si am vazut ca sunt cam la egalitate la performanta si la camera. In plus cel din Germania nu stiu daca are inclusa limba romana sau daca pot face ceva cu garantia tinand cont ca este din afara. Voi ce parere aveti? parere aveti?

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

CATEGORIC LG Optimus L7, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/compare.php?ids=2077,1962,168

Toate cele bune.

| MaxKiller911 a răspuns:

In loc sa dai banii pe toate prostiile ( deoarece am auzit multi oameni nemultumiti de LG optimus l7 si in loc sa dai banii de un iphone MAI BINE LASA,adica, frate, e bun, dar nu face banii, e foarte scump si foarte prost la un pret asa mare) mai bine ia-ti un Allview p5 alldro

| pisicutza1scumpii a răspuns:

Clar nu lua iphone-ul.Este o pierdere de timp si bani.Si in plus, un iphone este foarte comun...33% din persoanele care locuiesc in Germania au iphone.