| slv30 a întrebat:

Salut as vrea sa stiu ce jocuri poti sa descarci de pe android?

Răspuns Câştigător
| SamsungGalaxyS3 a răspuns:

Cauta pe :
mobile9.com
google play
google apps
pe google rolling on the floor
Daca mai vrei informatii cauta'mawinking

| slv30 explică (pentru SamsungGalaxyS3):

Poti sa imi dai id-ul tau sa mai vb?

7 răspunsuri:
| dianaandra1467 a răspuns:

Fruit Ninja e drăguț :3, sau Jump!

| Crazyeo a răspuns:

Heii! :* Eu zic să te uiți pe aici : https://play.google.com/store și dacă te-am ajutat sper că primesc și fundiță! La revedere și o zi bună! :*

| Alexutz_Vladutz_1998 a răspuns:

Poti sa-ti descarci Pou,Subway Surf, daca iti plac jocurile de groaza Slenderman, Possesion, daca nu Fast ball (1, 2,3, cred ca este si 4), Temple run 1 si 2... si mai multe FUNDAwinking

| Andreas23 a răspuns:

Eu iti recomand Subway Surfers(Rio, Rome....etc.), Temple Run(1, 2), Diversion, Crazy Snowboard, Fruit ninja, Pou, Angry Birds, Bad Piggies, Dragon Story, Blood Glory etc. Mai multe jocuri pe Google play. Si mai sunt aplicatiile : Aging Booth, Picsart, Instagram, ..etc.
Fundita?

| 97vladu a răspuns:

Ce telefon ai?

| zonka12 a răspuns:

Ca sa descarci jocuri de pe android ai nevoie de wi-fi si sa ai cont pe Magazin Play. Sper ca te-am ajutat