| Explosive97 a întrebat:

Salut as vrea sa stiu ce modele de telefoane mai au baterie ca la Allview p4 duo sau ce modele de baterii stiti compatibile cu el.Mai puternice daca exista.

Cel mai bun are

1 răspuns:
| Timberged a răspuns:

Vezi ce model de baterie ai si apoi cauta pe net telefoane care folosesc acel model. E posibil sa existe sau sa nu existe baterii compatibile. Formatul bateriei/acumulatorului poate fi standard sau proprietar(specific acelui producator). Poti cauta si formatul/standardul bateriei dar s-ar putea sa ai mult de sapat, asta in caz ca formatul face parte dintr-un standard si nu e specific doar acelui producator.