| ferdin a întrebat:

As vrea sa stiu ce telefon v-ati lua dintre Samsung Galaxy S3 si HTC One M8 mini. Funda cel mai bun raspuns!

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S3 I9300, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......tuoree.php

Toate cele bune.

| LTAA a răspuns:

Samsung Galaxy S3 NEO, mai bun decat celelalte doua:
http://www.gsmarena.com/samsung_i9300i_galaxy_s3_neo-6289.php

| Mariuss32 a răspuns:

Caută pe net telefoanele și uită-te la specificațiile lor. Mai bun este HTC One M8. Are și androidul mai mare, suportă card până în 128 GB(nu ca s3 care abia suportă 64GB). Memoria internă e la fel(16 GB), Htc-ul are 2 GB Ram faă se S3 care are 1 GB Ram. Androidul e mai bun și mai mare la HTC față de S3. Camera e mai bună la S3 față de Htc(8MP - 5MP). Htc în mărime e mai mare ca S3.

| Anaconda3 a răspuns:

HTC one (M8) mini normal

| radu2014 a răspuns:

HTC One M8 Mini e mai bun deoarece cineva şi-a luat un S3 şi l-a schimbat de 4 ori Pt ca se tot bloca.Pana la urma avea persoana şi-a luat HTC One