| x2gk9r a întrebat:

Salut…as vrea un sfat
Azi am folosit la iphone-ul meu modul redus si cand am stat pe tiktok si am dat pe camera sa filmez s-a blocat nu mai mergea si cand am iesit si am reintrat si-a revenit eu din ce am auzit cica e din cauza modului redus
oare s-a intamplat din cauza modului redus sau tel?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pe Android nu se întâmplă din astea.

| x2gk9r explică (pentru suntserios):

Sa inteleg ca acum promovezi android de cand am zis de ios)) interesant
Android si ios nu exista sa nu aiba lag orice tel din lumea asta are, k idee la android modul consum redus se blocheaza rau dar la mine doar intr-o aplicatie nu chiar tot))

| suntserios a răspuns (pentru x2gk9r):

Te plângi de 1 luna de iOS ăla...