| Kin_Iron_1996 a întrebat:

Salut, astazi am achizitionat un telefon iphone 6 de la un prieten, am facut cont icloud, toate bune si frumoase, contul merge pe site-ul celor de la Apple insa cand il adaug in telefon imi apare asta " Cannot sign in, The maximum number of free accounts have been activated on this phone." Are cineva idee ce e de facut? Inteleg ce scrie dar ce pot face? Precizez ca, contul celui de la care am cumparat telefonul si un alt cont functioneaza pe el.

1 răspuns:
| RamonCora a răspuns:

Trebe săi dai un factory reset și dacă nu merge un hard reset