| BebeZurliu a întrebat:

Salut, care stiti sa faceti tema de la Iphone pe LG KP500, ma ajutati va rog frumos si pe mine, ma chinui de ceva zile si nu reusesc, dau fundita care ma ajuta...
Multumesc

Add Yahoo Messenger : bebezurliu

Răspuns Câştigător
| Tudy000 a răspuns:

Daca nu ai android pe el nu te deranja, nu merita...si nici nu cred ca se gaseste tema de iphone pentru el, decat mizerii...

| BebeZurliu explică (pentru Tudy000):

Sa stii ca m`am hotarat si ai dreptate... nu se merita, toti mi-au zis la fel si prieteni reali cat si virtuali, multumesc oricum pentru ajutor.
Subiect inchis.

| Tudy000 a răspuns (pentru BebeZurliu):

Np