| Wo0W a întrebat:

Salut cat ma costa sa repar lamele acelea unde bag cardul in telefon? deoarece le-am rupt din greseala si vreau sa il repar

Răspuns Câştigător
| robert2double a răspuns:

Normal ca se poate face. Daca te descurci sa il pui tu, fie, dar daca nu poti, da telefonul la cineva care poate si nu face mult reparatia, te asigur. big grin

3 răspunsuri:
| robert2double a răspuns:

Mai bine inlocuiesti locul acela, il dai la cineva care se pricepe.
Eu nu creed ca face mai mult de 15-20 lei treaba asta. big grin

| Wo0W explică (pentru robert2double):

Pai da boss sa il inlocuiesc ca oricum sunt rupte laughing dar vreau sa stiu daca se poate face happy

| Wo0W explică (pentru robert2double):

Mersi mult

| robert2double a răspuns (pentru Wo0W):

Normal ca se poate face. Daca te descurci sa il pui tu, fie, dar daca nu poti, da telefonul la cineva care poate si nu face mult reparatia, te asigur. big grin