| George12356456 a întrebat:

Ce ati alege între s10 lite, oneplus nord și Huawei p30?

13 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Huawei P30

| gelu1970 a răspuns:

Nord

| Lioana a răspuns:

Oneplus Nord pentru ca are protectie ecran Corning Gorilla Glass 5. Rezista la cazaturi. N-ai vrea sa ai ecranul crapat dupa ce scapi telefonul pe jos.

| Ineys a răspuns:

OnePlus Nord. S10 lite meh, daca vrei Samsung trebuie sa mergi spre S10+/Note 10+ daca vrei aceleasi features ca la OnePlus Nord.

| siriusblack98 a răspuns:

Vezi ca pe Huawei p30&p40, nu vei avea acces la nimic ce provine de la Google. Adica Magazin Play, YouTube, Whatsapp. Trebuie sa faci niste ''smecherii'' ca sa le ai in telefon si uneori nu merg corespunzator.

| George12356456 explică (pentru siriusblack98):

Te contrazic. Huawei p30 are serviciile google, deoarece este fabricat înainte de marele scandal.

| GdX a răspuns:

S10 pentru ca sunt fan Samsung. Pe Huawei nu mai ai acces la aplicatii Guagal: YT, Maps etc

| George12356456 explică (pentru GdX):

Salut! Pe p30 vine preinstalat magazin play, deoarece este apărut înainte de marea cearta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aș mai pune câteva sute de lei și mi-aș lua un laptop nou dacă tot ar fi să investesc în ceva. Are un folos mult mai mare

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar dacă ar fi să mă leg strict de întrebare, aleg Huawei P30

| anonima188888 a răspuns:

S10 lite părerea mea

| ChiukiuHamsler a răspuns:

S10 lite. Deoarece ai siguranta ca nu iti vor fura toate datele. plus este un telefon durabil.

| ScriptingBiGLiKE a răspuns:

S10 lite ca ai google ai Youtube+e un telefon chiar foarte bun