| anonim_4396 a întrebat:

Salut ce parere aveti despre Huawei ascend y300? vreau doar pareri nu alte recomandari de telefoanewinking

2 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Este un telefon foarte bun pentru pretul lui!
Procesor dual-core, rezolutie buna, frumos, Android 4. 1JellyBean, ecran maricel...Problema ar fi in primul rand ca este Huawei si in al doilea rand ca are RAM cam putin...In rest, daca il gasesti cu sub 700Ron este perfect!
Succes!

| xxx8 a răspuns (pentru LeganzaMoonwalker):

Pai Huawei este o firma foare buna care daca nu stiai detine si locul unde ipad sunt asamblate si am auzit mai nou numai lucruri bune despre aceste telefoane