| narcis16 a întrebat:

Salut,ce parere aveti despre telefonul Vonino Zun Xo LTE? ca as vrea sa il cumpar dar nustiu daca este un telefon bun.

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Il detin de 3 zile...
Camera face poze pune, mai slabute noaptea ce e drept, asta daca sunt la distanta mare.
Cu procesorul nu ai probleme, alaturi de cei 2 gb ram nu ar trebui sa ai lag sau alte chestii, acum desigur, in cele mai tari jocuri nu m-ar mira sa ai putin lag, totusi, e un mid clase, in andutu am scos peste 35700, ca aspect, este foarte atractiv, sticla este curbata in margini, rama e de aluminiu, deci nu se va exfolia pecum cele de plastic cromat.
Bateria te va tine o zi, asta daca il folosesti decent, daca il omori cu aplicatii si toate cele ar trebui sa dureze minim 4 ore, eu unul nu l-am prea folosit pentru aplicati, dar cu wifi on, luminozitate pe automat, facebook, instagram si alte cateva aplicatii care ruleaza in fundal, m-a tinut cam o zi jumate, asta si cu utilizare decenta, cam 2-3 ore.
Singurul element putin aiurea este capacul spate, care desi este mat, raman amprente pe el, dar asta e, un mic impediment.
Oricum merita toti banii.

5 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

Salut. Telefonul in sine e foarte bun. Procesor Octa core si 2GB Ram nu o sa ai lag sau alte probleme legate de performanta. ai o camera de 13 mb. merita 599 lei cat e pe eMAG.
Cumpara-l nu mai sta pe gand. la banii aia nu gasesti alta performanta.
Bafta.

| gheorghe69 a răspuns:

Salut. eu am auzit numa de bine de el.
uite un review aici: https://mariuscucu.ro/vonino-zun-xo/

| gheorghe69 a răspuns:

Uite un test aici cu telefonul https://mariuscucu.ro/vonino-zun-xo/ pare foarte interesant.

| narcis16 explică:

Multumesc

| narcis16 explică:

Multumesc pentru raspuns