| S3renadBump a întrebat:

Ce smartphone ati alege dintre:

Huawei G8
LG G4
Huawei P8?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

LG G4.

| T0T a răspuns:

Am deja LG G4 dar ai grijă să fie o variantă mai nouă că alea de până în octombrie sunt riscante. Dacă vrei detalii îți spun. Am eu LG G4 fabricat acum o lună, merge perfect, nu am avut niciodată lagg pe nimic, rezoluție, culori, camera de poveste, obțiuni de poveste, look incredibil, se încălzește extrem de greu, zic că rulează tot fără probleme deși au ales snapdragon 808 în locul lui 810 se pare că au fost extrem de inspirați! Poate cel mai inovator telefon, în fiecare an scoate LG. Nici nu îți trebuie procesor sau Ram mai mult că rulează la maxim tot ce se poate și susține cu brio rezoluția monstru. Dacă aș fi avut de ales dintre toate telefoanele îmi alegeam g4. Cred că e a doua mea iubire reciprocă... Look-ul e incredibil, un telefon foarte frumos. Bateria acceptabilă(se putea mai bine dar ține exact cam cât e nevoie și având în vedere că suportă un ecran quad hd eu zic că se descurcă cu brio). Cât despre Huawei te păcălești grav dacă alegi în detrimentul lui LG G4. Sunt diferențe ca de la cer la Pământ, nici măcar nu sunt comparabile.

| Dugalle a răspuns:

LG G4! Altceva nu exista!

| Krixxus a răspuns:

Lg G4