| Onlares a întrebat:

Salut ce telefon imi recomandati sub 1000 de lei?

10 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Recomand Vodafone Smart 4 Turbo. La pretul de 160 euro, ai un procesor quad-core tactat la 1.2 Ghz, memorie ram suficienta, camera foto 5 mp scoate pozele cat si filmarea impecabil, ultima versiune de android 4.4 KitKat, un amperaj mare al bateriei, pentru un telefon low cost, si tehnologia 4G LTE, care nu mai gasesti pe un telefon la pretul acela. Recomand cu cea mai mare incredere;)
https://www.vodafone.ro/shop/telefoane/vodafone-smart-4-turbo-negru

| viotedy a răspuns:

Allview seon 999 lei.

| DimLight a răspuns:

S3, s4 mini, 4s (sh) astea au o camera foto decenta si performante la fel decente, poate gasesti si altele dar nu stiu exact ce; daca vrei sa iti iei din magazin in rate nu stiu exact dar oricum uita-te la ceva comparabil cu s4

| Taur7 a răspuns (pentru DimLight):

Ma s4 mini e 1200 pe eMAG

Răspuns utilizator avertizat
| sheamus12 a răspuns:

Motrola Moto G sau Sony xperia Sp

| LoVeLe a răspuns:

Samsung Galaxy

| AtomReed a răspuns:

Samsung Galaxy Ace Plus
Samsung Galaxy S3 mini (pe asta il am eu)

Pe amandoua le-am avut si chiar sunt de recomandat.

| Satann666 a răspuns:

Iphone 5s rolling on the floor