| Heee a întrebat:

Salut ce telefon să-mi iau dintre Samsung J3 2016 și Lenovo vibe s1 lite?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telefonul Lenovo. Stiu pe cineva care are acest telefon si este foarte bun, ii merge fara probleme. Nu stiu cum este J3, insa am J1 2015 si merge oribil. Uite o comparatie. http://www.phonearena.com/....../9832,9889

| alex055 a răspuns:

Parerea me e ca Samsung e mai bun, dar sti cum e cand e ceva sa se strice se strica oricand. Parerea mea e sa iti ie ceea ce iti place