| Neata_Marius_1994 a întrebat:

Salut,cei care au LG g2 mini la voi cand dati luminozitatea la 0% palpaie asa usor luminozitatea si observa mai mult pe imagine alba, si cat va tine bateria la el?

1 răspuns:
| Mia999 a răspuns:

Un ecran cu un grad mai mare de luminozitate reduce durata de viață a bateriei.
Deci de aici tragi tu concluziiile, iar in legatura cu palpaitul, incearca sa rezolvi din setari, sau poate e o defectiune din fabrica, eu nu am aceasta problema.