| Den1470 a întrebat:

Salut,cine imi zice si mie un telefon bun,un smarthphone de preferat cu andrioid si ecran touch,care sa fie bun, rezistent si la un pret acceptabil?

4 răspunsuri:
| Kumiko19 a răspuns:

Samsung galaxy s3, 4, Sony xperia z1 sau HTC one x.

| Bia01 a răspuns:

Dupa mine, cele mai bune smatphone-uri cu android sunt cele de la Samsung... daca ai un buget mai mare poti sa-ti iei s4 sau s5, daca nu s3 e f bun si accesibil

| Jipa95 a răspuns:

Uite la ce m-am gandit eu : http://www.oktal.ro/......24560.html
Este rezistent, peformant, iar design-ul foarte reusit. Cea mai buna alegere pana in 400 lei!

Răspuns utilizator avertizat