| amiralu a întrebat:

Salut,dau funda pentru cine ma ajuta:-
o lista de telefoane mobile compatibile cu reteaua la digi mobil rcs,rds, mersi!

2 răspunsuri:
| CristianCRS a răspuns:

Orice telefon oricat de vechi sau oricat de nou, oricat de performant sau simplu functioneaza in retelele care te intereseaza, singura conditie este ca telefonul sa nu fie codat, telefonul trebuie cumparat (la liber) sau decodat in cazul in care este codat.

| awspam a răspuns:

Reteaua aia de de ***, ce sa iei de la amarati aia, 2mega? *** eu am 70-90mega transfer si platesc mai putin ca tine netu, wtf cu reteaua voastra de digi tv mlea dohhhh