| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de reteaua Digi Mobil?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

E foarte buna, chiar cea mai buna momentan!

| M15 a răspuns:

Eu sunt pe Digi de 2 saptamani si mi se pare o retea convenabila si de calitate. Vroiam sa aflu diferite pareri.

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru M15):

De ce ne intrebi daca deja esti pe Digi? Acum daca ti-ar fi zis cineva ca este cea mai proasta retea ce faceai? Te dezabonai de la ei? Nici nu aveai cum sa te dezabonezi. Intrebarea asta trebuia sa o pui inainte sa te abonezi.

| anonim_4396 explică (pentru AlexElektro1987):

Eu voiam sa aud diferite pareri. Am multi prieteni pe Digi care mi-au recomandat cu caldura reteaua. Intr-adevar, este ok, dar eram curios sa vad ce ziceti si voi.