| Gabriel_Denis_1991 a întrebat:

De ceva timp am o problema cu telefonul și sper că se poate rezolva..gratis.Am un Samsung Galaxy S3 și de două săptămâni are problema asta:când îl încarc și stau pe el mi se descarcă iar când îl încarc mi se încarcă greu și mi se descarcă ușor fără să îl folosesc iar acum apare cea mai mare problemă. Dacă îl folosesc fără să fie la încărcat și am 100% baterie(de exemplu) și îl folosesc apoi la un moment dat îmi pâlpâie ecranul, îmi arată că nu am semnal apoi mi se stinge de tot, apoi îl reaprind și bateria e 5% și mai puțin. Dacă există ceva ce poate rezolva asta spuneți-mi neapărat.

Răspuns Câştigător
| qLiNn a răspuns:

Ai stricat bateria, presupun ca l-ai folosit foarte mult in timp ce era in priza (la incarcat), iar asta a distrus bateria. Daca te chinui putin ai putea cumpara o baterie, gasesti baterie intre 20-30RON.

OFF TOPIC >Si telefonul este destul de vechi, eu am avut un Samsung S5 care m-a tinut 4 ani, a murit in vara.

| Gabriel_Denis_1991 explică (pentru qLiNn):

Se găsește greu?

1 răspuns: