| robertbusaru14 a întrebat:

Salut, de curand am achizitionat telefonul Doogee X5 Pro. Dupa primirea acestuia am constatat ca nu functioneaza suporturile pentru sim, are 2. Am incercat cu o cartela Vodafone si cu 2x Orange (microsim). Stie cineva ce are? Daca e cumva vreo configurare, sau este ceva defect la acesta, ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| Sellak a răspuns:

Pai in primul rand de unde l-ai luat? Daca e nou, du-te cu el inapoi sa ti-l schimbe sau sa-l bage in service. Iar daca l-ai luat second, ori e codat si ti-ai luat teapa, ori are o problema la sloturi-le de SIM si iar ti-ai luat teapa.