| FanLenovo a întrebat:

Salut, de curand mi-am cumparat un Telefon Lenovo A536 White Dual Sim.
Singurul lucru care ma incomodeaza este lipsa meniului, toate aplicatiile sunt imprastiate pe ecran.

Am citit niste comentarii cum ca se poate sa iti instalezi un "Menu".
Vreau sa stiu daca asa ceva este posibil si cum se poate face asta.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Daca ai android pe el descarci o aplicatie numita go launcher ex pentru a avea un meniu ordonat.

2 răspunsuri:
| anonimoso a răspuns:

Descaraci de pe google play aplicatii cu teme... exact asa poti sa scrii... teme

| FanLenovo explică (pentru anonimoso):

Din pacate nu iti pot da funda, nu apare acel "buton"

Multumesc mult pentru raspuns