| MaxKiller911 a întrebat:

de unde pot descarca minecraft full pe telefon ( zte grand x in ) fara sa platesc si fara sa aiba virusi? funda!

Răspuns Câştigător
| Dany_Dany_Niculae_1998 a răspuns:

Da merge! Ia-ti aplicatia Aptoide. Ce costa pe market aici este gratuit ma ajuta ff mult pe Zte Light Tab 2. Foloseste acesta aplicatie cu incredere. Este " curata"

| MaxKiller911 explică (pentru Dany_Dany_Niculae_1998):

Nu am cum sa iau virusi, nu?

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru MaxKiller911):

Nu te lua dupa Dany_Dany_Niculae_1998 ai sanse 100 % sa iei virusi!

6 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Nu poti pentru ca ai android pe telefon iar android nu te lasa sa descarci decat aplicatii din google play sau imagini sau muzica de pe internet! mai pe scurt : nu poti!

| MaxKiller911 explică (pentru AlexElektro1987):

Sa stii ca poti sa descarci jocur cu tor rent de pe i s o h u n t

| GuessWho_8056 a răspuns:

Itit spuneam, da incalc legeastraight face

| Dany_Dany_Niculae_1998 a răspuns:

Da il poti descarca. Ia-ti direct in telefon aplicatia Aptoide. O am de mult si sunt multumit de ea. Ce costa pe Market acolo este gratuit. O poti descarca direct de pe telefonwinking funda?