| AlexFcrb a întrebat:

Detin un iPhone 3G, ce se intampla daca ii dau Restore din iTunes?

Funda. happy

Răspuns Câştigător
| valentino52 a răspuns:

Nu asta e problema, problema e ca se va coda in cazul in care e decodat si nu va mai putea fi folosit. Exceptie fac telefoanele neverlocked sau cumparate de la noi din reprezentanta firmei de telefonie mobila care o folosesti.

2 răspunsuri:
| D3jflv a răspuns:

Daca ii dai restore se va reseta totul din memorie.Jocuri muzica tot.
Funda?

| valentino52 a răspuns (pentru D3jflv):

Nu asta e problema, problema e ca se va coda in cazul in care e decodat si nu va mai putea fi folosit. Exceptie fac telefoanele neverlocked sau cumparate de la noi din reprezentanta firmei de telefonie mobila care o folosesti.

| AlexFcrb explică:

Hai mersi pentru raspuns.
Al meu e decodat cu gevey...
O seara placutawinking