| anonim_4396 a întrebat:

Doresc sa imi iau un telefon nou. Trebuie sa imi maresc abonamentul sau nu ca asa am auzit si nu stiu sigur? Sunt pe Orange.

Răspuns Câştigător
| IoanaIonuca a răspuns:

Nu e obligatoriu sa ti-l maresti. Dar ai primi o reducere mai mare la telefon daca ti-ai mari si abonamentul.

| XRoyaL a răspuns (pentru IoanaIonuca):

Cat ar costa o marire? Si e necesar sa imi cumpar abonament sau pot sa imi iau linistit telefon?

| IoanaIonuca a răspuns (pentru XRoyaL):

Depinde de tine, ce vrei (mesaje, minute, mega). Poti sa iti iei telefon fara abonament, insa ai iesi mai ieftin ori daca iti iei la abonament ori de la Altex, Media Galaxy, etc.