| anonim_4396 a întrebat:

Salut..doresc sa-mi cumpar un telefon mobil ..si voiam sa va intreb daca merita sa cumpar de black friday? si daca se poate sa-mi spuneti si mie exact zilele cand se desfasoara evenimentul.

3 răspunsuri:
| SonicAndrei a răspuns:

Black Friday 2017 va fi în data de 17 noiembrie. Din păcate, în România nu am văzut reduceri senzaționale anii trecuți, doar la unele produse. Urmăreşte reducerile şi în timpul anului.
Cam ce smartphone ai dori să ai?

| Iulian9787 a răspuns (pentru SonicAndrei):

HTC m9 si s7

| SonicAndrei a răspuns (pentru Iulian9787):

Alegerile sunt bune. Observ că acum S7 costă 2000 lei la Emag. Sincer, nu cred că de Black Friday va fi mai ieftin.
M9 este de asemenea la reducere şi cu ~500 lei mai ieftin decât S7.
Dintre cele 2, eu personal aş alege S7 pentru:
1) camera - deşi nu e la fel de detaliată ca la M9, S7 are stabilizare optică a imaginii;
2) rezoluția ecranului - e aproape dublă la S7.
Să te uiți totuşi şi după un Samsung Galaxy Note. Acel S-Pen e foarte util.