| Valy9999 a întrebat:

Este o aplicatie care poti sa suni cu numarul unui prieten(x) pe alt prieten(y) {numarul tau nu-l folosesti deloc decat numerele celor doi} si sa-i apara numele lui chiar daca-l suni tu... nu stiu daca m-am facut inteles ca e mai greu de explicat.laughing) Stie cineva aplicatia

4 răspunsuri:
| NeculaiBogdan1212 a răspuns:

Nu exista. daca ar exista o asemenea aplicatie totu sa-r duce de rap

| Valy9999 explică (pentru NeculaiBogdan1212):

Iti spun eu ca EXISTA 100%.

| NeculaiBogdan1212 a răspuns (pentru Valy9999):

Spune-mi si mie un exemplu daca exista

| Valy9999 explică (pentru NeculaiBogdan1212):

Nu stiu cum se numeste dar exista si vorbesti pe credit nu merge cu minute!