| boss97 a întrebat:

Salut.Exista vreo aplicatie pentru telefoanele cu android, pentru baterie sa dureze mai mult? (Allview A5 Smiley)

3 răspunsuri:
| AliLina2 a răspuns:

Cel mai bun se spune ca ar fi DU Batery Saver(il poti downloada de pe magazin play)..mai sunt si altele. locul 2 este Easy Batery Saver. apoi Batery Widget Reborn, mai sunt si Batery Doctor si Juice Defender-batery saver..se spune ca sunt cele mai bune..toate le poti downloada de pe magazin play..succes!

| CameliaBrown a răspuns:

Battery Doctor. Asta o am eu și e bună aplicația.

| RoxaMoxa a răspuns:

Juice Defender e una din cele mai bune si mai usor de folosit, eu am gasit-o aici cu mod de folosire cu tot: https://www.ultranetworks.ro/......izare.html