| kikikikikikiki a întrebat:

hei, acum o luna, am depasit numarul de mb pe telefon si am fost nevoita sa platesc 0, 40 euro pentru 50 mb. acum este 1 sept si normal, ar fi trebuit sa imi apara cei 50 de mb impreuna cu celelalte minute, dar imi apar 64, 80 mb si cost suplimentar 0, 40 euro. de ce imi apare acest cost suplimentar cand eu nu am depasit pe luna aceasta cei 50 de mb? va multumesc.

Răspuns Câştigător
| vocea a răspuns:

Draga kikiki..., este posibil ca ei sa iti fi bagat cont suplimentar deoarece probabil unele pagini au consumat mai multi mega decat ti-au aratat tie si acum ei te incarca cu conturi pentru ati lua banii, bine poate sa fie si o greseala din partea lor eu zic sa te duci sa vorbesti cu ei si iti vor explica ce s-a intamplat, oricum mult succes draga kiki, si am observat ca astia de la telefoane nu m-ai stiu cim sa faca sa te incarce si sa iti ia banii mai repede