| k1ngBLUE a întrebat:

Exista posibilitatea sa pot sa platesc la un magazin folosind numarul de telefon (sa fie plata adaugata la cost suplimentar)?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

NU! Nu exista asa ceva! Dar poti plati cu telefonul daca ai un card bancar...

| k1ngBLUE explică (pentru lpavel):

Ma gandeam ca exista un card ce merge adaugat in wallet, iar din aplicatia lui sa pot achizitiona diverse pachete de 5$ sau 10$ folosind metoda de plata a telefonului, adica in cazul nostru abonamentul Orange

| lpavel a răspuns (pentru k1ngBLUE):

Nu, nu exista!