| Alex12365 a întrebat:

Salut, ieri am dat un s7 este cu dunga și alte defecte ascunse pe un iPhone 6 și mi-a mai dat 2milione jumate vechi, am observat ca bateria tine foarte puțin, se Descarcă 5 procente la 2 minute, am avut eu un iPhone blocat iCloud care ducea bine bateria, și când am pus o pe asta tot așa face, Menționez ca a fost înlocuită la gsm, ce e de făcut?

2 răspunsuri:
| venividivici2017 a răspuns:

Ce sa ii faci baiat?! Asta e viata, se numeste karma:ce faci, ti se intoarce inzecit. Data viitoare nu te mai gandi la dat tepe!

Răspuns utilizator avertizat