| Cammmelia a întrebat:

Ce inseamna cand un iphone este blocat pe icloud?

Răspuns Câştigător
| Balooonasseeee a răspuns:

Inseamna ca cel mai probabil a fost furat si blocat, astfel incat nu mai poate fi utilizat. Deci atata vreme cat e blocat in icoud, e bun fie de pus in rama si uitat la el, fie de aruncat, dar numai nu de utilizat.

Se poate decoda la un Service, dar mai greu, pentru ca iPhone are niste sisteme proprii cum este acesta, atata timp cat nu stii parola, nu poti intra pe nimic

funda?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil sa aiba o problema
solutie: du-te acolo de unde ai cumparat iphon-ul si spune-le problema