| anonim_4396 a întrebat:

Ieri mi-am cumparat un Samsung Samsung galaxy S7 EDGE. Mi-a pus folie de sticla la fata locului, insa husa n-a avut. Cand am mers intr-un alt magazi sa iau husa, am gasit una de spate tot din sticla. Cand sa mi-o puna doamna respectiva... surpriza. s-a dezlipit folia de sticla si a trebui sa-mi puna alta. Am cumparat alta si mi-a zis ca nu pot sa-i mai pun husa aceea de sticla pentru ca imi va ridica folia de fiecare data. Este adevarat? Am auzit unele zvonuri cum ca, folia de sticla are nevoie de vreo 2-3 zile sa se lipeasca bine si apoi voi putea pune orice husa fara s-o dezlipeasca. Este adevarat?

1 răspuns:
| NoBodyOriginal a răspuns:

Nu dureaza 2-3 zile sa se lipeasca bine dar cel puțin o zi dureaza! Si ti.as sugera o husa flip sau carte caci protejeaza mai bine! Funda?