| cristianfasola a întrebat:

Salut.Imi poate spune cineva daca se poate schimba display-ul de la un iPhone5 pe unul 5S.cel de la 5S s-a crapat, dar cel de la iPhone 5 e in regula

4 răspunsuri:
| OnePiece a răspuns:

Cel de la aifon 5s e protejat de Corning Gorilla Glass, cel de la 5 nu e. Nu poti, decat daca esti sigur ca vrei un ecran si mai vulnerabil.

Eu nu va prea inteleg cum de va crapati telefoanele asa de des, am P9 lite de 6 luni, fara nici un fel de protectie de ecran, l-am trantit de 3 ori si nu a patit nimic laughing

| OnePiece a răspuns (pentru OnePiece):

Scuza-ma, vad ca si iPhone 5 are CGG. In teorie ar trebui sa mearga, dar din nu stiu ce motiv, preturile pe care le cer astia la 5s e mai mare decat la 5...

| cristianfasola explică (pentru OnePiece):

Nu l-am spart eu...ci un prieten
nu prefer iPhone-ul...

| wTfgAm3r a răspuns:

Nu prea ai cum.