| ferdin a întrebat:

Imi puteti spune care Nokia Lumia vi se pare cel mai bun?
Cel mai bun raspuns primeste funda!

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Cel mai bun e Nokia Lumia 625.Aspect,meniu toate etc...

| stlucian a răspuns:

Nokia Lumia 625

4.7 inches, Secondary VGA(camera), Dual-core 1.2 GHz Krait, Li-Ion 2000 mAh battery

http://www.gsmarena.com/nokia_lumia_625-5438.php

fata de

http://www.gsmarena.com/nokia_lumia_520-5322.php

| SorinTudor a răspuns:

Nu mi se par cine stie ce telefoane de cand au fost cumparat de Microsoft...adica e Windows mobile, eu nu sunt fan windows mobile dar sunt doua telefoane care mi-au atras atentia din gama Lumia si anume Nokia lumia 1020-pentru camera exceptionala, am testat-o acum 2 luni si mi se pare exceptionala desi ecranul nu e full HD dar mai e si unul lansat recent si anume Nokia Lumia 930 pentru ca are un ecran exceptional cu o rezolutie full HD si camera este acceptabila cu o rezolutie de 20MP

| sodobar a răspuns:

Cel mai bun pret calitate e lumia 520

| agentu00 a răspuns:

Lumia 1320