| anonim_4396 a întrebat:

Salut la Orange daca incarci cu cartela cu cod de incarcare mesajul de aprobare vine mai tarziu? Fiindca eu am incarcat acum cu un cod dinacela si nu mi-a venit mesaj si cand il bag din nou imi spune ca e defa folosit am facut *122*codul# si daca da cand vine

5 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Mesajul de confirmare se primeste imediat. Ca sa verifici daca s-a reincarcat corect poti apela Serviciul Clienti la numerele 444 sau 021 203 33 33.

O zi buna,
Orange Helper

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu iti vine automat niciun mesaj.Suni la 333 si iti va veni un mesaj cu ce ai incarcat.

| Pinocchio a răspuns:

Daca iti spune ca acel cod este deja folosit nu mai poti face nimic.
Incearca altfel suna la 222 si dupa aia alegi 1 (pentru reincarcare) pe urma introduci codul.
Daca si asa va spune ca acel cod este folosit trebuie sa cumpari alta.

| Mario76 a răspuns:

La Orange uneori mesajul de confirmare soseste cu intarziere. Daca nu vine mergi maine la un Orange shop...

| ellebrandusa a răspuns:

Daca zice ca deja e folosit inseamna ca asa este..altfel spunea ca este incorect sau ca ai tasta gresit.