| victor11 a întrebat:

Salut la toti! am o problema cu un telefon Samsung galaxy mini 1. sunt inca in garantie dar as vrea sa-l rootez pentru ca am vazut un film pe net cum ca pot sa-mi mut aplicatiile de card si sa-i cresc ramul, dar trebuie sa-l rootez si nu pot. am descarcat de pe net z4root, l-am pus pe sd, l-am deschis cu ES file explorer, am dat permanent root dar se blocheaza pe fondul albastru si pot astepta pana dimineata. sta incontinuu cu imaginea albasttra si cu un cerc in mijloc cum ca se incarca. daca apas back imi iese din program si ruleaza telefonul in continuare ca s cum nu ar avea nimic,(daca i se face root trebuie sa se restarteze). Altceva:daca ii fac root pierd garantia? am auzit ca da, dar daca il dau la setarile din fabrica ar trebui sa revina si atunci nu le mai apare la aia de la garantie ca am facut root. Intreb ca nu stiu. va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| kiddoeraxus a răspuns:

Baga id-ul meu si te ajut cu placere. Ca sa iti raspund aici ii mult de scris.