| MarYaNM a întrebat:

La un Galaxy S4 cum pot asculta radio offline, adica fara internet doar cu casti sau fara.

Am incercat nenumarate aplicatii gen TunerIT, Romania offline radio, etc dar la toate trebuie internet.

Doresc sa ascult radio ca pe telefoanele mai vechi putin. Doar bagi castile si asta este.

2 răspunsuri:
| FLORENTINAndreea a răspuns:

Nu ai aplicatie instalata pentru asa ceva?

| MarYaNM explică (pentru FLORENTINAndreea):

Pai telefoanele mai vechi au aplicatie incorporata Radio. Dar astealalte mai noi nu au. nici la S4 nici S6 nu am. si nu exista aplicatie din fabrica Radio.

Eu am intrebat daca se poate rezolva sa asculti radio fara internet pe S4.