| anonim_4396 a întrebat:

LG G2 16 GB sau Samsung Galaxy S4? G2 are un procesor ceva mai mare, un ecran mai mare putin si o baterie mai buna. Un dezavantaj e ca nu are card de memorie. S4 are un android mai nou,slot de card, Gorilla Glass 3. Pozele nu stiu cine le face mai bine. Care credeti ca e mai bun? Daca am 16 GB pe G2 nu o sa mi se duca repede? 16 GB. din care 4 ocupa sistemul + aplicatii cred. Multumesc!

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Hristos a înviat!

Dintre acestea, eu aş alege LG G2 (16GB), deoarece este PUŢIN mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......xyjzz2.php

Toate cele bune.

Sărbători Fericite!
http://i.imgur.com/t0pIB.jpg

| anonim_4396 explică (pentru bursuc001):

Adevarat a inviat!
Multumesc!

| bursuc001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu plăcere happy

O zi frumoasă.

| Anna0111 a răspuns:

S4 este mai bun de 100000 ori. Am eu si sunt foarte multumita de el. Are 32GB, dar il poti cumpara si cu 16GB. Pozele le face cu o claritate impecabila la fel si video-urile. Bateria tine 2 zile (depinde cat stai pe el) Soft-ul este rezistent si incomparabil cu al altui telefon. Ti-l recomand cu drag!

| MaxiEcho a răspuns:

Samsung galaxy S4 normal!