| DubStepLooL a întrebat:

Salut.M-am hotarat sa imi iau un Samsung Galaxy S4 la mana a doua si nu stiu daca e fake sau nu.Daca va pricepeti la asa ceva spuneti-mi si mie cum pot sa fac diferenta dintre un fake si un original.Daca va ajuta cu ceva iata poza telefonului(este second-hand). http://img31.mercador.ro/......oiesti.jpg

1 răspuns:
| DataSoft a răspuns:

Din poza nu pare a fii fake telefonul.dar nu te lua numai dupa poza. unul second costa intre 1000 1200lei..sau mai mult. daca e mai ieftin mai bine sa nu il iei.e posibil sa aiba probleme chiar daca este original