| eU777 a întrebat:

Salut, ma gandesc sa achizitionez un model de telefon Philips I928 din oferta Digi, ce parere aveti despre telefon?

Link oferta: http://www.rcs-rds.ro/promotii-telefoane

1 răspuns:
| ionutmihai2002 a răspuns:

Nu iti recomand, e super prost pentru ca nu are update la Android. daca era sa aiba macar Android 6.0 era ceva. mai degraba iti iei ceva mai frumos ca telefonul asta nici nu arata extraordinar. si, 16 gb stocare nu o sa te duca mult ca o sa ramai cu vreo 11-12 restul fiind ocupati de sistem.