| anonim_4396 a întrebat:

Merita sa imi cumpar iphone 6? De ce da si de ce nu?
(fara raspunsuri gen: " mai bine android, etc, am intrebat de iphone 6 deci despre el sa fie!"

Si aproximativ cat o sa coste dupa craciun unul nou? dar la mana a doua?

Funda celui mai lung si mai folositor raspuns!:**

Răspuns Câştigător
| AlexisZLS a răspuns:

Unul acum este 3300 de lei.Unu la mana a doua, ar fi 2000 de lei, daca e nou si daca e spart ecranu vreo 900 de lei.
Merita sa ti-l iei fiindca este mai usor de folosit si mai usor in greutate.
Dezavantajul ar fi ca Iphone-ul, daca il scapi odata pe jos, l-ai omorat.Am avut eu un Iphone 6 si din greseala l-am scapat si s-a crapat ecranu.Dar sper ca tu sa fi mai atenta ca mine.Deci,eu zic sa il iei.Parerea mea.Fa ce vrei tu. Oricum, sper ca am fost de ajutor.
P.S:Mai bine iti iei o husa la Iphone ca daca il scapi, nu ii nimica.

| AlexisZLS a răspuns (pentru AlexisZLS):

Sa fi mai atenta decat mine scuze

| AGirlWithDreams a răspuns (pentru AlexisZLS):

E si pe la 900 lei dar utilizat pe olx

7 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

mai bine android

| AlexisZLS a răspuns (pentru AirănMeidăn):

laughing)))))))))))))))))

| YouJo a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Wtf

| Jullykss a răspuns:

Bună.Păi prețul unui iphone nou este încă piperat(poți sa te uiți și tu pe diferite site-uri ca sa te informezi) la mana a doua este 1000 ( dacă este spart sau are vreun defect ) preturile variază de la vânzător la vânzător, sau 2000-2500 de lei în stare bună(uneori ai șanse sa dai și peste telefoane noi). Sfatul meu este sa faci fix ce vrei tu, deoarece toți avem păreri diferite dar îți dau un pont : este foarte fragil, cat despre el ca mod de a rula, este bun.Nu pot să-ți spun mai mult, tu hotărăști ce îți iei.O zi făină!

| Trepadusi_Vili_1976 a răspuns:

Nu merita are un pret destul de mare si in primul rând are componentele destul de slabe