| ilasadrian a întrebat:

Salut mi-am achizitionat de curand un Samsung galaxy GT-i5500 si nu am gasit jocurile. Vreau sa stiu daca are si unde trebuie sa le caut, sau trebuie se le instalezi eu jocurile.PLZ....DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| to00 a răspuns:

Am avut si eu si da trebuie sa le instalezi din market, adica google play.Iti trebuie doar conexiune la net dupa cum sti.

1 răspuns:
| nicusor222 a răspuns:

Ar trebui sigur sa aibă jocuri.Dar mai bine intra tu pe mobile 9 cauti telefonul si le descarci in calculator apoi le trimiti si tu prin cablul de date.