| cosmin455 a întrebat:

Mi-am cumparat acum o saptamana un E-Boda sunny V400 si de cand l-am cumparat cateodata mi se blocheaza butonul de la sunet.Din ce cauza?

2 răspunsuri:
| Bogdanme881 a răspuns:

Salut! După cât timp ai observat probleme la butonul de la sunet? S-ar putea să fi intrat ceva acolo...Sau poate l-a luat un copil mai mic din casă, şi i-a făcut ceva încercand să se joace cu el. Oricum daca esti 100% sigur că nu a făcut nimeni din casa ta ceva acelei tablete, poţi folosi garantia. Din câte ştiu ori o să îţi repare tableta ori o să îţi dea alta.

| cosmin455 explică (pentru Bogdanme881):

In primul rand e telefon.In al doilea rand nu e nimeni mai mic decat mine in casa.In al treilea rand face asa de cand l-am cumparat.