| myhayhot a întrebat:

Salut..mi.am cumparat de curand un Samsung s 2 plus si ieri mi-a aparut ceva gen sa actulizez ceva..am dat actulizare, telefonul sa repornit si dupa mi.au aparut niste schimbari.pot sa revin la setarile anterioare?

4 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Banuiesc ca s-a actualizat Androidul.Nu ai cum sa revii la vechiul Android.Dar te vei obisnui in cateva zile.

| Irinelp a răspuns:

Da intri la setari telefon si cauti rubrica resetare telefon sau setari din fabrica sau ceva de genul asta.

| ConstantinCornel a răspuns:

Păi sincer eu am iPad si e tot așa am dat la "Actualizare software" mi s-a stins, s-a reactualizat și s-a aprins. Nu poți să revii la celelalte configurari, dar in schimb te vei acomoda cu noile schimbări, mai ales că setarile pe care le ai acum sunt mai bune și pe viitor vor apărea tot mai bune.

| Dannyy91 a răspuns:

Da, ii dai revenire la setarile din fabrica si s-a rezolvat