| Alin0001 a întrebat:

Mi-am luat acum 3 zile un Samsung galaxy y s5360. Pana acum l-am incarcat de 3 ori in 3 zile. E normal sa se descarce asa repede? Trebuia sa-l las 24h la prima incarcare?

Răspuns Câştigător
| MaxKiller911 a răspuns:

Dupa parerea mea cred ca ar trebui sa-l lasi o zi la incarcat pentru a se formata bateria, dar din cate stiu la tipurile de telefoane mai noi ca acesta nu trebuiesc lasate la incarcat pentru formatare, du-te la un serivce si vezi ce spun, daca nu e asta ineamna ca atat tine bateria ( tinand cont ca este de doar 1200 )

2 răspunsuri:
| alexmarton a răspuns:

Formateaza bateria, adica las-o sa se descarce cu totul, si o reincarci. Daca iar face aceias problema inseamna ca te-a lasat bateria.
bafta

| Alin0001 explică (pentru alexmarton):

Telefonul e nou...