| CCLeaN a întrebat:

Mi-am luat un telefon nou Samsung Galaxy Core 4g si nu stiu daca pot intra pe magazin play fara sa imi ia din credit. Imi ia oare din credit?

5 răspunsuri:
| AlexUnder a răspuns:

Daca ai activat wifi si esti conectat la o retea nu iti ia absolut nimic din credit.

| ElGreco21600 a răspuns:

Nu iti ia din credit, nici un telefon de pe lumea asta nu o sa iti ia din credit daca intei pe magazin. Dai bani doar la aplicatiile care costa (logic), si nici atunci nu o sa iti ia din credit, pentru ca banii aia trebuie incarcati de pe un card intr-un cont de Google. Deci nu o sa iti ia din credit.

| daniel2588 a răspuns:

Nu,nu iti ia, creditul nu are nici o treaba cu magazin play happy intra fara grija

| LTAA a răspuns (pentru daniel2588):

Ba da, se conecteaza la Internet si ii ia din Credit, pentru a-i afisa cele mai recomandate aplicatii. Putin, ce-i drept.

| MonikGeoh a răspuns:

Nu iti ia..Depinde ce vr sa descarci..la unele aplicatii scrie free..aleas gratis..la celelalte care scrie de ex 4, 25 cent sau cat o fi iti, iti pune la factura sa mai platesti...nicidecun credit. funda? happy