| Sergiu8777 a întrebat:

Mi-m luat un j5 2017 si faza este ca pe spatelele acestuia nu scrie duos( nici pe cutie) in rest e ok da la sloturi pot baga 2 cartele si card. E facut in Vietnam.
E cumva fake?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Din magazin?

| Bogdan70001 a răspuns:

Telefoane Dual Sim ale celor de la Samsung au intodeauna scris pe spate si pe cutie "Duos" (nu chiar toate, dar moelele mai noi au cum ar fi J5 2017)

| iDarkness a răspuns:

*#06# in "tastatura" si o sa iti apara un cod "IMEI", foloseste te de o aplicatie de pe google play gen "Mobile verification", introduci codul imei pe care il obtii din *#06# in aplicatie si iti spune daca telefonul este fake sau nu.