| Antonia30 a întrebat:

Salut,ok deci eu am un alview A4 DUO si am un card de 4 GB, pe alcel card mai am si poze si muzica iar cabd am primit telefonul (De Craciun), mi-am descarcat jocuri, avand tot aceeasi memorie. Mi-am descarcat Turbo Fast si Subway Surfers. Imi mergeau si intre timp nu mi-am mai umplut memoria cu altceva. Ieri a aparut o actualöizare la subway si cum nu mergea, am sters turbo fast. Tot numergea, atunci am dezinstalat jocul si am incercat sa-l instalez iar si nu mergea tot zicea ca nu e memorie. Nici turbo fast nu mergea si nici alta aplicatie sau joc. Si memoria disponibila e de 2, 65 GB iar Subway are doar 29, 76 MB. Va rog ma ajutati caci telefonul e nou si totul mergea bine...
(Scuzati va rog categoriadar e urgent) PS: Dau funda+vot

Răspuns Câştigător
| alisuc a răspuns:

Nu merge deoarece jocurile si aplicatiile se DESCARCA in MEMORIA telefonului si se instaleaza pe card