| paulwalkerfan a întrebat:

Salut prieteni! Credeti ca e bine ca de Craciun sa-mi iau un Nokia lumia 520? E telefon bun?

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Buna. Daca asta iti doresti tu, da. E ok telefonul mie imi place, incepe sa ma atraga windows phone, chiar daca inainte imi displacea. Firma Nokia e foarte buna ( telefoanele Nokia sunt destul de rezistente la loviri, dar si la baterie).

9 răspunsuri:
| DjSheepyOfficial a răspuns:

Depinde ce ati doresti tu windows sau android. Parerea mea cel mai bine ar fi sa mergi la un magazin si sa te joci putin pe el s-ar putea sa nu ati placa. Eu am avut 1 acum 6 luni si l-am dat dupa 2 luni de utilizare. Nu am avut probleme cu el doar ca nu mam putut adapta la windows.

| paulwalkerfan explică (pentru DjSheepyOfficial):

Bine ca eu oricum nu ma joc mult...unu sau doua jocuri dar sa faca pozele misto si sa navighez cu el peste tot si sa se miste repede! E in stare de asa ceva?

| DjSheepyOfficial a răspuns (pentru paulwalkerfan):

Da asta da face.

| paulwalkerfan explică (pentru DjSheepyOfficial):

Are camera pe fata?

| DjSheepyOfficial a răspuns (pentru paulwalkerfan):

NU!

| paulwalkerfan explică:

E un telefon bun? Mie imi place cel alb? happy

| TheOne007 a răspuns:

Este un telefon bun, din punctul meu de vedere, insa are ecranul putin cam mic si cam putini rami.insa sunt suficienti

| Seunggu a răspuns:

Lol ce tare.

| Oendoendo828 a răspuns:

Nu cred ca are nici o legatura cu Craciunul poti sa-ti iei linistit, Funda big grin