| Flar3 a întrebat:

Salut prieteni! Dupa 2 ani jumatate, m-am decis sa imi schimb telefonul. Mi-a sarit in ochi Galaxy A42-ul. Si poate va intrebati de ce nu imi iau A52, ca e mai bun. Ei bine doresc sa economisesc banii. Dupa opinia voastra, merita A42? Mie mi-se pare genial ca are 750G la 1350 RON, la cat e pe eMAG! Totusi as dori parerea voastra, mersi!

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu as da atitia bani pe un telefon, nu merită, daca după doi ani jumate vrei sa ti i ei altul, ăsta cit timp il ti? Ca anul viitor apar alte modele, mai tine l pe ăsta care il ai ca nu e asa vechi, 13 milioane un telefon nu merită sincer.

| Flar3 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Daca vrei sa stii ce rasnita am, ti-ai schimba parerea!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Flar3):

Treaba ta ce faci cu banii tai, eu doar ti am zis ca daca as fi in locul taunu as da atîtia bani pe un telefon. Dar tu daca ai cumpărati ce vrei.

| Legion7X a răspuns:

Https://altex.ro/......NT10P64BL/

Eu am văzust acest xiaomi la altex. Cred că nu este in magazin ci in are undeva. 108mp 6gb ram. Poți suna la ei, dacă te interesează, sau te duci la altex.

| MrSpooky a răspuns:

Iti recomand un Xiaomi Mi 10T Lite.
Daca esti interesat de acest telefon, il poti achizitiona de pe Emag, pretul initial fiind de 1750 RON, acum fiind la reducere, 1200 RON.